Janys – kosmetické a regenerační studio
Morfologie Morfologie

Morfologie

Naše kůže je zrcadlem naší duše. Radost a smutek se projevují na našem vnějším vzhledu. Nervozita se projeví jako zarudlé skvrny a na citlivé pleti kolem očí je patrný nedostatek spánku.

Tak jako my jsme schopni poznat emocionální stavy a tělesnou i duševní pohodu z tváří lidí okolo nás, tak i kosmetolog – díky znalosti homeopatie – dokáže určit základní příčiny dermatologických problémů a pozná, co ještě jiného, kromě kůže, je třeba léčit, aby nebylo dosaženo jen krátkodobých výsledků, ale abychom byli osvobozeni od všech blokád a náš organismus se vrátil zpět do stavu rovnováhy.

V současnosti na trhu existuje hodně dobrých výrobků, které však léčí problémy s pletí povrchově. Díky nim dosahujeme při léčení jen krátkodobých výsledků. Pouze systém, který spočívá v přesné analýze problému, v ošetření jak zvnějšku tak zvnitřku za pomoci cílených produktových řešení, ve zvláštním ošetření a individuálně sestaveném pěstícím plánu může vyřešit problémy s pletí, vlasy a váhou účinně a na dlouhou dobu.

Více z této kategorie: Péče o pleť MBK »