Janys – kosmetické a regenerační studio
Ultimate Line Ultimate Line

Efektivní alternativa botoxu + speciální koncentrace


Ultimate Line

 

Tato exkluzivní řada je efektivní alternativa k injekční aplikaci botoxu, kolagenu, hyaluronu či operačnímu vypínání pleti. Vysoce koncentrované anti-aging peptidy (argireline) uvolňují mimické svaly a tím výrazně a přirozeně redukují hloubku vrásek. Hydroxyprolin posílí kolagen v pleti, vitamín C a aquacyl viditelně a citelně osvěží unavenou pleť. Výsledkem je svěží vzhled a elastická pleť plná vitality a pružnosti.


Speciální koncentrace

 

Cílené a účinné – to je hlavní charakteristika speciálních výrobků Methode Brigitte Kettner. Tyto biotechnologické zázračné kuličky lze snadno kombinovat s obecnými pěstícími řadami. Podporují a doplňují účinnost jiných výrobků.

Kdekoli máte atypickou nebo jemnou kůži, ať už je tenká a citlivá, atrofická či s velkými póry. Kombinace velmi účinných látek v těchto výrobcích trvale pomáhají, chrání a pečují o namáhané části kůže a mají příznivý účinek na buněčný metabolismus, syntézu kolagenu a aktivují vlastní obnovu kůže.

Čistá a koncentrovaná péče – koncentráty kosmetiky Methode Brigitte Kettner fungují jako skuteční plastičtí chirurgové, pokud se jedná o vyhlazování drsné kůže, optimalizaci barvy pleti, nebo zavádění účinných látek hlouběji do různých vrstev kůže. Tyto účinné látky se aplikují na nízko-molekulární nosiče a jsou schopny obnovovat a regenerovat různé vrstvy kůže, od těch nejhlouběji uložených až po povrchovou vrstvu, a dodávají tak pleti novou svěžest a pružnost.

Skin recharge concentrate 30 ml / 2.700 Kč
Skin recharge cream 50 ml / 2.700 Kč
Skin recharge mask 50 ml / 1.757 Kč

Více z této kategorie: « Lift Line AP Line »