Janys – kosmetické a regenerační studio
Péče o pleť MBK Péče o pleť MBK

Péče o pleť MBK

Každý člověk je jedinečný! Potřeby, názory a myšlení každého jedince se ve svém celku liší člověk od člověka stejně jako vnější vzhled, chování a osobní kouzlo. Rovněž každá pleť je jiná a potřebuje jinou péči.

Produktová řešení Methode Brigitte Kettner a pojetí ošetření splňují různé potřeby různých typů pletí a společně s profesionální analýzou a konzultacemi nabízejí vysoký standard individuálního a propracovaného ošetření jako ve vědeckém ústavu.

Díky intenzivním školením a častým seminářům odborně vyškolené kosmetičky Methode Brigitte Kettner mohou určit přesné potřeby vaší pleti v daném okamžiku a sestavit vám osobní pěstící a ošetřovací plán. Mohou si při tom vybírat z řady Phytocosmetics a stopových prvků, které se většinou užívají vnitřně, a také z širokého sortimentu produktových řešení a aktivních látek, které mohou individuálně kombinovat dle potřeb daného zákazníka nebo dle určitého problému s kůží. Odborně vyškolená kosmetička Methode Brigitte Kettner je tak schopna regulovat intenzitu a hloubku každého ošetření, aby mohla poskytnout takové ošetření, které přesně odpovídá potřebám každého zákazníka.

Ať už toto ošetření řeší různé problémy (kuperózu, hyperpigmentaci, problematickou pleť, zarudnutí atd.), předchází předčasnému stárnutí pleti (předčasně zestárlá pleť, povislá kůže, kůže náchylná ke vzniku vrásek) nebo poskytuje relaxaci/ochranu (ochrana před nepříznivými vlivy, jejichž následkem je hormonální nerovnováha, jedovatými látkami, sluněním ...), individuální a cílené ošetření bude vždy to nejúčinnější.

Methode Brigitte Kettner – to je váš osobní pěstící plán.

Péče o pleť MBK 90 min. / 850 Kč
Péče o pleť MBK 100 min. / 1.150 Kč
Péče o pleť MBK 120 min. / 1.350 Kč

Více z této kategorie: Morfologie »