Janys – kosmetické a regenerační studio
Classic Line Classic Line

Zdravé řešení pro pleť + hloubkové čištění


Classic Line

 

Klasická řada (Classic Line) Methode Brigitte Kettner – velmi účinná základní péče s produkty k řešení většiny problémů a účinnými přírodními látkami – úspěšná syntéza moderní technologie a vysoce kvalitních rostlinných výtažků.

Klasická řada je univerzální řada, vhodná pro každý typ pleti. Kůži aktivuje, stimuluje, intenzivně reguluje a předchází předčasným známkám stárnutí. Od klasického čištění a pěstění normální pleti, až ke speciální, účinné péči působící do hlubokých vrstev kůže a pečující o citlivou pleť – to vše nabízí tato pěstící řada, kde najdou ženy i muži každého věku svou osobní pěstící řadu, jejíž účinné látky podporují a aktivují funkce kůže, povzbuzují a posilují její obranyschopnost. Řešení svých problémů zde najde také přecitlivělá pleť náchylná k zarudnutí a alergiím. Optimálních a viditelných výsledků je dosaženo použitím drahocenných a specifických anti-agingových účinných látek ve spojení s odborným ošetřením.


Základní péče

 

Čistící výrobky Methode Brigitte Kettner vás přesvědčí svou rozmanitostí. Zvláště čistící mléka jsou vynikající volbou pro odstranění make-upu, dokonce i pro citlivou a přecitlivělou kůži. Inovační složení pleť hydratuje, a tím stabilizuje ochranný kyselý film pleti. Pleť je jemně, ale účinně vyčištěna a chráněna. Tonikum, zvolené podle typu pleti, vaši pleť osvěží a připraví ji na přijetí dalších účinných látek.

Čistící produkty pro hloubkové čištění pleti, jako jsou jemné, ale účinné peelingy pro obličej, tělo a vlasovou pokožku, podporují iontovou výměnu díky svým alkalickým vlastnostem. Neutralizují volné radikály dokonce i u citlivé pleti a problematické pleti náchylné k zarudnutí. Absorbují přebytečný kožní maz. Pleť vypínají, rozjasňují a regenerují. Odstraňují suché kožní šupinky a čistí ucpané póry.

Ultra-gentle cleansing milk 200 ml / 585 Kč
Ultra-gemtle lotion 200 ml / 750 Kč
Calming cream 50 ml / 1.024 Kč

Více z této kategorie: Lift Line »